• Turniej Tymbark

• 20 kwietnia 2023 reprezentacja chłopców z klas 5 brała udział w długo wyczekiwanym Turnieju Piłki Nożnej

"Z boiska na stadion o Puchar Tymbarku".🏆

Zajęliśmy 3 miejsce, niestety nie udało nam się awansować .

WIELKIE BRAWA i GRATULACJE ZA PIĘKNĄ WALKĘ i ZAANGAŻOWANIE 👍👏🏆

• Szkolny Konkurs Warcabowy dla klas I-III

• W marcu odbył się Szkolny Konkurs Warcabowy dla klas I-III.Laureatami zostali:

I miejsce- Jasiak Nela klasa IIIa

II miejsce- Stołecki Adam klasa Ia

III miejsce Grzybowski Jan klasa IIa

Wyróźnienia:Błaszczyński Antoni klasa Ib, Lis Adam klasa IIb, Dudek Karol klasa IIIb.

Udział wzięli:Witek Aleksander klasa Ia, Kowalik Szymon klasa Ib, Zawertowska Emma klasa IIb, Błaszczyński Julian klasa IIa, Wojnarowski Jan klasa IIIb, Rogier Zuzanna klasa IIIa.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

wychowawcy świetlicy: Ewa Smolarek, Ewa Woźniak, Joanna Tomczyk

• Współpraca z biblioteką

• Bardzo dziękujemy współpracującej z naszą szkołą Bibliotece Publicznej Ferment za wspaniale zorganizowane zajęcia detektywistyczne. Teraz niestraszne są nam zagadki kryminalne, zauważymy wszystko 🕵️‍♂️🔎

• Laboratorium Przyszłości

• W ramach Laboratorium Przyszłości pozyskaliśmy pomoce i materiały z których nasze pierwszaki stworzyły takie wiosenne cuda na zajęciach świetlicowych🤩

• Nasz Mistrz!

• Klasa 3 A ma własnego MISTRZA 🥇🏆

Igor zajął 1 miejsce w X Grand Prix Polski Jiu Jitsu. Jesteśmy dumni i gratulujemy zwycięzcy👏

• Pippi

• Dzisiaj klasy 1-3 wybrały się na przedstawienie opowiadające o zabawnych przygodach Pippi, dziewczynki która ma dziewięć lat, marchewkowo rude włosy splecione w dwa odstające warkoczyki,  mnóstwo piegów i głowę pełną szalonych pomysłów.

• Karnawał klas młodszych

• W karnawale, w karnawale

Dookoła wielkie bale,

Gdy muzyka pięknie gra,

Każdy humor dobry ma!

Dzisiaj wszyscy uczniowie naszej szkoły i zaproszeni goście z Przedszkola 151 doskonale bawili się podczas szkolnego balu 🎈🎊

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

• W tym roku nauczyciele naszej szkoły postanowili wesprzeć działania WOŚP.

Dlatego proponujemy wspólną zabawę, która przy okazji zasili konto Orkiestry.

Nauczyciele założyli wirtualną skarbonkę WOŚP, do której każda chętna osoba może wpłacić dowolną kwotę. Poniżej link do e-skarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/7t64rv

Ponadto, aby zachęcić Państwa do szczodrych wpłat, proponujemy coś w zamian. Nauczyciele naszej szkoły przygotowali licytacje rzeczy/ usług podarowanych lub wykonanych przez nich samych.

Sprawa jest prosta, codziennie o godzinie 19.00 wrzucimy jedną aukcję, którą Państwo licytują w komentarzach. Licytacja trwa 24 godziny od momentu jej wystawienia, czyli do 19.00 kolejnego dnia.  Osoba, która zadeklaruje najwyższą kwotę, wygrywa i dostaje od nas wiadomość o wygranej, wpłacając wówczas zadeklarowaną kwotę do e-skarbonki (link powyżej), a nam przesyła potwierdzenie przelewu. Po tych czynnościach nagroda trafia w ręce zwycięscy.

To takie proste! Pierwsza licytacja już w niedziele!

• Apel

• Dziś na apelu podsumowaliśmy dwie akcje organizowane w naszej szkole. 😃

Po pierwsze- kalendarz adwentowy, gdzie dzieci przez cały grudzień, codziennie musiały wykonywać zadania.🎄

Po drugie- konkurs karaoke organizowany przez świetlice szkolną.🎤

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. 🤩👏

• Szkoła pełna talentów

• Nasza szkoła brała udział w akcji zorganizowanej przez Lidl Polska  "szkoła pełna talentów"

Ale tak naprawdę to dzięki Państwa zaangażowaniu i współpracy udało nam się zebrać talenciaki, które wymieniliśmy na wspaniałe nagrody👏

Dziękujemy z całego serca za wsparcie naszej szkoły🤩

• Kurs Matematyka Ekonomii

• Miło nam poinformować, że nasza uczennica Antonina Gralak z klasy 8c ukończyła kurs Matematyka Ekonomii. Celem głównym kursu było rozwijanie wiedzy i kompetencji uczniów w zakresie rozumienia zagadnień matematycznych  i finansowych, wraz z elementami makroekonomii. Kurs był podzielony na dwa moduły tematyczne:Tajniki statystyki - analiza danych statystycznych; błędy, jakie występują na etapie gromadzenia, przetwarzania i prezentacji danych; podstawowe miary statystyczne (średnia, mediana,odchylenie standardowe); wizualizacja danych (wykresy). Zagadnienia finansowe  - nasze potrzeby finansowe i rola rynków finansowych w ich zaspokajaniu; umiejętne oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy; zarządzanie budżetem domowym; ryzyko finansowe. Bardzo serdecznie gratulujemy.

• Śpiewać każdy może - konkurs karaoke

• W świetlicy laureaci i uczestnicy   otrzymali   dyplomy  i medale za Konkurs Piosenki Karaoke pt. "Śpiewać każdy może". Wszystkim laureatom dziękujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w następnym roku szkolnym.

Joanna Tomczyk, Ewa Smolarek , Ewa Woźniak , Tatiana Gruss.

• Jasełka i wigilie klasowe

• Piękne, radosne, choć pełne dostojności jasełka w wykonaniu klas młodszych uroczyście wprowadziły nas w świąteczny nastój. W Sto Sześćdziesiątej Czwartej święta już!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku życzymy wszystkim Uczniom i Ich Rodzinom zdrowych, pogodnych, pełnych spokoju, odpoczynku, wytchnienia i radości świąt. Dobrego czasu w 2023 roku. Zdrowa nade wszystko!

Do zobaczenia w 2023 roku!

Wesołych świąt!

• Odwiedziny strażaka

• Święta tuż tuż, a my nie zapominamy o bezpieczeństwie. Klasę 3 A odwiedził wyjątkowy gość- prawdziwy Strażak, który w fachowy sposób przypomniał o zasadach bezpieczeństwa i trudnej pracy wszystkich strażaków. Bardzo dziękujemy za spotkanie 💐

• Szkolny Konkurs Karaoke pt " Śpiewać każdy może" dla klas 5-8