• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

• W tym roku nauczyciele naszej szkoły postanowili wesprzeć działania WOŚP.

Dlatego proponujemy wspólną zabawę, która przy okazji zasili konto Orkiestry.

Nauczyciele założyli wirtualną skarbonkę WOŚP, do której każda chętna osoba może wpłacić dowolną kwotę. Poniżej link do e-skarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/7t64rv

Ponadto, aby zachęcić Państwa do szczodrych wpłat, proponujemy coś w zamian. Nauczyciele naszej szkoły przygotowali licytacje rzeczy/ usług podarowanych lub wykonanych przez nich samych.

Sprawa jest prosta, codziennie o godzinie 19.00 wrzucimy jedną aukcję, którą Państwo licytują w komentarzach. Licytacja trwa 24 godziny od momentu jej wystawienia, czyli do 19.00 kolejnego dnia.  Osoba, która zadeklaruje najwyższą kwotę, wygrywa i dostaje od nas wiadomość o wygranej, wpłacając wówczas zadeklarowaną kwotę do e-skarbonki (link powyżej), a nam przesyła potwierdzenie przelewu. Po tych czynnościach nagroda trafia w ręce zwycięscy.

To takie proste! Pierwsza licytacja już w niedziele!

• Apel

• Dziś na apelu podsumowaliśmy dwie akcje organizowane w naszej szkole. 😃

Po pierwsze- kalendarz adwentowy, gdzie dzieci przez cały grudzień, codziennie musiały wykonywać zadania.🎄

Po drugie- konkurs karaoke organizowany przez świetlice szkolną.🎤

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. 🤩👏

• Szkoła pełna talentów

• Nasza szkoła brała udział w akcji zorganizowanej przez Lidl Polska  "szkoła pełna talentów"

Ale tak naprawdę to dzięki Państwa zaangażowaniu i współpracy udało nam się zebrać talenciaki, które wymieniliśmy na wspaniałe nagrody👏

Dziękujemy z całego serca za wsparcie naszej szkoły🤩

• Kurs Matematyka Ekonomii

• Miło nam poinformować, że nasza uczennica Antonina Gralak z klasy 8c ukończyła kurs Matematyka Ekonomii. Celem głównym kursu było rozwijanie wiedzy i kompetencji uczniów w zakresie rozumienia zagadnień matematycznych  i finansowych, wraz z elementami makroekonomii. Kurs był podzielony na dwa moduły tematyczne:Tajniki statystyki - analiza danych statystycznych; błędy, jakie występują na etapie gromadzenia, przetwarzania i prezentacji danych; podstawowe miary statystyczne (średnia, mediana,odchylenie standardowe); wizualizacja danych (wykresy). Zagadnienia finansowe  - nasze potrzeby finansowe i rola rynków finansowych w ich zaspokajaniu; umiejętne oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy; zarządzanie budżetem domowym; ryzyko finansowe. Bardzo serdecznie gratulujemy.

• Śpiewać każdy może - konkurs karaoke

• W świetlicy laureaci i uczestnicy   otrzymali   dyplomy  i medale za Konkurs Piosenki Karaoke pt. "Śpiewać każdy może". Wszystkim laureatom dziękujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w następnym roku szkolnym.

Joanna Tomczyk, Ewa Smolarek , Ewa Woźniak , Tatiana Gruss.