• Egzamin ósmoklasisty

• Pierwszy egzamin za nami. Dziś uczniowie naszej szkoły uporali się z językiem polskim i według ich doniesień.....było ŁATWO! Oby tak dalej. Trzymamy kciuki za matmę i angielski. Cała szkoła kibicuje przyszłym absolwentom!

• KANGUR MATEMATYCZNY - WYNIKI

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w konkursie Kangur Matematyczny 2022 wyróżnienia otrzymali:

Jóźwiak Lena IVb , Koperski Oskar Vb oraz Kościelak Maria VI a. Bardzo serdecznie gratulujemy.

• Sukcesy naszych uczniów

• Na dzisiejszym apelu porządkowym rozdano zaległe nagrody za szkolne konkursy i wyjątkowe osiągnięcia. Udało się wreszcie wyróżnić także naszą taneczną mistrzynię i świetną uczennicę Gabrysię Grzesiak. Do szkoły dotarł dyplom dla Gabrysi za otrzymanie stypendium Ministra Edukacji za znaczące osiągnięcia w nauce i sporcie. Jesteśmy dumni i ogromnie GRATULUJEMY! Mamy nadzieję, że kolejne osoby, będą kontynuowały rozpoczętą przez Gabrysię tradycję!

• PLOGGING....czyli co?

• Za nami DZIEŃ ZIEMI, ale klasa V wie, że o naszą planetę musimy dbać każdego dnia. Dlatego zaangażowaliśmy się w nową akcję  "PLOGGING". Co to takiego? PLOGGING  to połączenie bycia EKO z dbaniem o siebie i środowisko. Plogging to połączenie słowa "jogging" oraz szwedzkiego słowa "plocka upp" czyli podnosić. Łączy w sobie rekreacyjne bieganie, ćwiczenia ze zbieraniem śmieci. Znaki rozpoznawcze biegaczy to buty sportowe i worek na śmieci. Za nami wiele radości, uśmiechu i dobrze spełnionego zadania.

• Obchody Dnia Ziemi w klasie Va

• W ramach DNIA ZIEMI klasa 5 wybrała się na warsztaty w plenerze do miejskiej sortowni śmieci. Celem warsztatów było promowanie prawidłowych zachowań proekologicznych zachęcających do segregacji odpadów i dbanie o naszą ziemię.