• Ogromne podziękowania dla Rodziców z naszej szkoły!!!

• Szkoła to budynek, gmach wypełniony uczniami i nauczycielami. Ale żadna szkoła nie istniałaby bez  rodziców, ludzi, którzy angażują się w życie szkoły, pomagają jej zarówno materialnie jak i poprzez poświęcanie swojego wolnego czasu, mają chęci i siłę aby towarzyszyć nam na każdym kroku. Dziękujemy Państwu za to zaangażowanie!

A oto kilka przykładów tego, co zrobiliście Państwo dla naszej szkoły w ostatnim czasie:

• Zaangażowanie w sprawę walki o grunty pod naszą szkołą, uczestnictwo w kolejnych i kolejnych zebraniach organizowanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową, agitowanie lokalnej społeczności i zabieganie o poparcie dla szkoły.
          • Poparcie naszego projektu w budżecie obywatelskim, dotyczącego pozyskania funduszy na modernizację infrastruktury sportowej szkoły.
          • Rodzice klasy V a we własnym zakresie wyremontowali salę języka angielskiego – własnymi rękoma wykonali pełen remont włącznie z położeniem gładzi, malowaniem i tapetowaniem,  wyposażyli pracownię w nowe meble oraz urządzili ją kupując liczne dodatki, które stworzyły niesamowitą atmosferę brytyjskości.
          • Rodzice klasy VI a zakupili rzeczy, które posłużyły do wykończenia wystroju sali 69 – karnisze, firany, tablice itd.
          • Rodzice obecnej klasy IV b dofinansowali zakup mebli oraz dywanu do pracowni 56. Jeden z rodziców znalazł sponsora, który sfinansował wymianę dwóch okien.
          • Rodzice klasy III a dokonali wpłaty 300 zł na dofinansowanie zakupu tablicy interaktywnej.
          • Sfinansowaliście Państwo remont biblioteki szkolnej, w której wymieniono podłogę i oświetlenie oraz pomalowano całe pomieszczenie, które uzyskało nowy i świeży wygląd.
          • To Państwo wraz z uczniami tworzycie Szkolny Kącik Zieleni dostarczając rośliny, które stają się ozdobą II piętra.
          • To dzięki Państwa wpłatom na Radę Rodziców co roku zakupujemy nagrody książkowe, słodycze oraz drobne upominki wręczane uczniom z okazji różnych imprez lub też jako nagrody i wyróżnienia.
          • Dziękujemy Państwu za pomoc przy organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez szkolnych – bez Państwa zaangażowania nie odbyłyby się nasze Pikniki Rodzinne, wigilie klasowe, kiermasze i inne szkolne uroczystości.
          • Zawsze możemy liczyć na Państwa pomoc, jako opiekunów przy wyjściach poza szkołę – towarzyszycie nam w czasie konkursów, występów czy też wyjść do kina lub teatru.

ZA TO WSZYSTKO DZIĘKUJEMY PAŃSTWU Z CAŁEGO SERCA!!!