• Jasełka i wigilie klasowe

• Piękne, radosne, choć pełne dostojności jasełka w wykonaniu klas młodszych uroczyście wprowadziły nas w świąteczny nastój. W Sto Sześćdziesiątej Czwartej święta już!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku życzymy wszystkim Uczniom i Ich Rodzinom zdrowych, pogodnych, pełnych spokoju, odpoczynku, wytchnienia i radości świąt. Dobrego czasu w 2023 roku. Zdrowa nade wszystko!

Do zobaczenia w 2023 roku!

Wesołych świąt!

• Odwiedziny strażaka

• Święta tuż tuż, a my nie zapominamy o bezpieczeństwie. Klasę 3 A odwiedził wyjątkowy gość- prawdziwy Strażak, który w fachowy sposób przypomniał o zasadach bezpieczeństwa i trudnej pracy wszystkich strażaków. Bardzo dziękujemy za spotkanie 💐

• Szkolny Konkurs Karaoke pt " Śpiewać każdy może" dla klas 5-8

• Jak co roku uczniowie klas 5-8 chętnie biorą udział w Szkolnym Konkursie Karaoke pt" Śpiewać każdy może". Wzięło w nim udział 26 uczestników. Oto wyniki konkursu:

I Miejsce Soliści:

Udział wzięli:

Rafał Rogala kl 6a- Solista

Jakub Domagalski i Jakub Wnukow kl 5a- Duet

Wszystkim laureatom i uczestnikom Konkursu gratulujemy i zapraszamy za rok -wychowawcy świetlicy

• Jarmarkowy sukces

• Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Jeszcze bardziej podziwiamy talenty i kreatywność naszych Wystawców Handmade.

"Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy, Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich, Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski. Niebo - ziemi, niebu - ziemia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia, Drzewa - ptakom, ptaki - drzewom, Tchnienie wiatru - płatkom śniegu. "

Ten powyższy klasyk to nie tylko o wigilijnym dniu. To także o Świątecznym Jarmarku Bożonarodzeniowym w Sto Sześćdziesiątej Czwartej, który oznacza, że święta tuż tuż  ☃️ ❄️ ⛄️🎄 🎈

• Konkurs karaoke dla klas I - IV

• W naszej szkole odbył się konkurs karaoke dla klas I - IV pt. "Śpiewać każdy może".

Jak co roku uczniowie chętnie wzięli w nim udział, było 30 uczestników.

W kategorii soliści I miejsce zajęli: Bielecki Antoni 1b, Nowakowska Agnieszka 1b, Lis Marcelina 4a, Paradowski Maciej 4a, Kubiak Nadia 4a.

II miejsce: Daniel Zofia 1a, Zywertowska Emma 2b, Sołtysek Ewa 2a, Kaczmarek Patryk 4a.

III miejsce: Milczarek Lena 3b.

W kategorii duety I miejsce zajęły: Galant Liliana i Jasiak Ada z kl. 1b, Kurasińska Iga i Ryksa Oliwia z kl. 1a, Goss Jagoda i Stradowska Hanna z kl. 3a.

II miejsce: Jaworska Antonina i Kornak Natalie z kl.4a

W kategorii zespoły II miejsce zdobyły: Jasiak Nela, Galant Tatiana i Rogier Zuzanna z kl. 3a.

W tym konkursie wzięli również udział: Pesotskyi Kostiantyn 1b, Kachorivskyi Nazarii 1b, Grochala Mikołaj 2a, Pavlenko Veronika 3b, Ponomarenko Sofiia 3b, Vilkova Daria 1b, Dubich Veronika 1b, Grzybowski Jan 2a, Abdużabbarov Konrad 2a.

Wszystkim laureatom gratulujemy.

Nauczyciele świetlicy