• Zbiórka rzeczy dla schroniska

• Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy włączyli się do zbiórki dla Schroniska dla zwierząt na ul. Marmurowej 4 w Łodzi.

Cieszymy się, że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły.

Zachęcamy do dalszych działań i pomocy!

Nauczyciele świetlicy.

• HERSTORIA - podsumowanie szkolnych obchodów Dnia Kobiet

• W miniony poniedziałek wszystkie klasy IV-VIII wzięły udział w wielkim turnieju KAHOOT o tematyce słynnych Polek. W każdym poziomie wyłoniliśmy zwycięzcę, a zabawie i emocjom nie było końca. Lubimy wykorzystywać nowoczesne technologie mądrze i w połączeniu z edukacją.

• GŁOSUJMY!

• Nasza uczennica Dagmara Knap bierze udział w drugim etapie międzyszkolnego konkursu Bądź Eko Łodzianinem. Bardzo prosimy na oddanie na nią swojego głosu(praca konkursowa nr 19). Głosować można raz dziennie! Głosowanie trwa do 25.04.2022.

GŁOSUJ NA DAGMARĘ

• Wizyta w liceum Politechniki

• W poniedziałek klasa 8b miała szansę wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Liceum Politechniki w ramach Dni Otwartych. Mogliśmy eksperymentować, majsterkować i poczuć jak w praktyce wykorzystywana jest zwiedza zdobywana w tym prestiżowym liceum. Przed Wami galeria zdjęć z tego spotkania. Miłego oglądania!

• Potrzebna pomoc

• Szanowni Państwo,

W tym trudnym na świecie czasie zły los nie oszczędził także bliskich nam osób. Uczniowie z jednej z klas, wraz ze swoją rodziną stracili w pożarze dach nad głową. Organizowana jest pomoc rodzinie, w tym zbiórka pieniędzy, którą znajdziecie Państwo w poniższym linku. Mamy nadzieję, że chociaż częściowo uda się odbudować majątek rodziny i wspomóc ich w tej trudnej sytuacji. Pomagajmy!

• Warsztaty kulinarne

• 30 marca w naszej szkole odbyły się warsztaty kulinarne dla klas IV-VI. Podczas tych warsztatów nas uczniowie rozmawiali o receptach zdrowego odżywiania, o istocie czytania etykiet na produktach oraz sposobie uchronienie się przed niebezpieczna chorobą jaką jest cukrzyca. Uczniowie sami mogli przyrządzić zdrowe słodycze bez użycia cukru z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych produktów..