• I Międzyszkolny Konkurs Konkurs Kolęd i Pastorałek - Widzewskie kolędowanie

• W styczniu w Szkole Podstawowej nr 198 z oddziałami sportowymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łodzi odbył się I Międzyszkolny Konkurs Konkurs Kolęd i Pastorałek  Widzewskie kolędowanie. Uczniowie naszej szkoły Antoni Bielecki z klasy IIb zajął I miejsce oraz Aleksander Bukarewicz z klasy VIa również zajął I miejsce-  nauczyciel muzyki Ewa Woźniak

• Szkolny Konkurs Karaoke dla klas V-VII

• W naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Karaoke dla klas V-VIII. W konkursie wzięło udział 21 uczestników. Laureatami zostali:

GRAND PRIX- SOLISTA

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy Ewa Woźniak, Ewa Smolarek Joanna Tomczyk

• 1,5% podatku

• Szanowni Państwo,

zbliża się czas dokonywania rozliczeń podatkowych. Zachęcamy Państwa do przekazania 1,5% podatku na rzecz naszej szkoły za pośrednictwem organizacji pożytku publicznego - Fundacji AVE. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie, gdyż szkoła wymaga stałego doposażania, a środki na te cele są niewystarczające. Świat wokół nas nieustannie się zmienia,  szkoła za tymi zmianami musi nadążać, dlatego staramy się ją corocznie modernizować i wzbogacać. Prosimy o rozpropagowanie tej informacji również wśród swoich znajomych.

Fundacja AVENumer KRS 0000229157

koniecznie z dopiskiem: cel szczegółowy 1,5%  RR SP 164 w Łodzi

Z góry serdecznie dziękujemy!

Rada Pedagogiczna SP 164 w Łodzi

• Dzielnicowy Konkurs Plastyczny pt Anioły, aniołki, anielice

• Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym pt Anioły, aniołki, anielice zorganizowanym przez SP nr 137 w Łodzi.

I Miejsce zdobył Jastrzebski Krzysztof z klasy VIa

III Miejsce zdobyły Sobierajska Natalia z klasy Ib i Sobierajska Anna z klasy VIa.

Udział wzięły również: Daniel Zofia z klasy IIa, Jarczyńska Julia z klasy IIa, Kiełczyńska Maja z klasy VIb

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wychowawcy świetlicy: Ewa Woźniak, Ewa Smolarek, Joanna Tomczyk

• Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt Ozdoby z siana i słomy

• Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt Ozdoby z siana i słomy zorganizowanym przez SP nr 44 w Łodzi.

Laureatami zostali: Sobierajska Anna z klasy VIa, Jasiak Ada z klasy IIb, Jastrzębski Krzysztof z klasy VIa

Udział wzięli:Kurasińska Iga z klasy IIa, Daniel Zofia z klasy IIa, Bielecki Antoni z klasy IIb, Nowakowska Agnieszka z klasy IIb, Sobierajska Natalia z klasy Ib.