• завдання шкільного садка

• До завдань дитячого садка входить:

1. Забезпечення організованого навчального догляду учнів до та після уроків, що забезпечує всебічний розвиток особистості.
          2. Забезпечення безпеки дітей під час перебування в кімнаті загального користування.
          3. Організація умов для виконання учнями домашніх завдань після занять, ознайомлення їх з самостійною роботою, надання індивідуальної допомоги учням, які мають труднощі в навчанні.
          4. Проведення виховної роботи, спрямованої на формування в учнів правильного соціально-морального ставлення (належної поведінки в школі, вдома, у навколишньому середовищі).
          5. Привчання учнів до корисної організації вільного часу, формування звички до культурних розваг, спорту та веселощів на свіжому повітрі.
          6. Співпраця з батьками, класними керівниками, шкільним педагогом для вирішення виниклих труднощів у навчанні.
          7. Розкриття та розвиток інтересів і обдарувань учнів шляхом організації різноманітної діяльності: образотворчої, музичної, рухової, живого слова, дидактичних ігор.